Velký úspěch našich mladých hasičů

04.11.2012 20:23

 

V sobotu 3. listopadu se pětice mladých hasičů ze Sobíňova za velké podpory svých příznivců vypravila na Memoriál Marty Habadové do Prahy. Jde o závod jednotlivců na 60 metrů s překážkami. Závodu  se zúčastnilo 60 sborů ze všech koutů České republiky a dva sbory našich východních sousedů ze Slovenska, avšak z našeho okresu, jsme přijeli jediní.

Své boje zahájily kolem deváté hodiny nejprve mladší dívky, kde startovala i naše Péťa Adamcová. Po prvních pokusech byla průběžně na třetím místě, ale svým druhým  bezchybným pokusem nenechala nikoho na pochybách, že má natrénováno ze všech nejlépe a vybojovala výbornou zlatou medaili se svým osobním rekordním časem 15,51s.

Následovala kategorie mladších chlapců, kde jsme zástupce neměli, ale poté startovala pro nás velice zajímavá kategorie starších dívek, kde jsme měli hned tři želízka v ohni. Pilný trénink se opravdu vyplatil. Hned prvním pokusem zaběhla Gabča Adamcová čas 14,15s a tím vybojovala skvělé stříbro. Káťa Bílková se se svým časem 15,90s dostala na 38. místo, což je v konkurenci 126 dalších dívek také výborným umístěním. To Štěpánka Polánská bohužel ani na tomto závodě neprolomila svojí smůlu a měla v obou pokusech neplatný pokus i tak si zaslouží pochvalu za velikou bojovnost.

Jako poslední se do bojů vrhnul Jeníček Cimpl. I on nás svým výkonem 19,71s velmi potěšil. Skončil na 76. místě, ovšem ze 125 dalších účastníků kategorie starších chlapců.

Celkem se memoriálu zúčastnilo 559 závodníků. Díky patří všem pořadatelům za dobrou organizaci a všem, kteří nás podporovali ať už přímo na místě nebo doma u přímého přenosu na internetové televizi.

 

Fotografie můžete prohlédnout zde

 

Výsledky:

MLADŠÍ DÍVKY

 MLADŠÍ CHLAPCI 

STARŠÍ DÍVKY

STARŠÍ CHLAPCI

 

Výsledky jsou přebrané ze stránek Odborné rady mládeže Praha.