Podzimní kolo hry Plamen - Mírovka

05.10.2013 10:00

Jako každý závod tentokrát před Branným závodem jsme se s našimi dětmi sešli před obecním úřadem. Od samého rána byla pořádná zima, ale děti jely s dobrou náladou, protože tréninky byly intenzivní a docela se i dařilo. Zahájení bylo v 9:00 hodin. Naše družstva startovala, ale až v poslední decítce. Přijelo 44 družstev mladších a 50 družstev starších. Hodně dlouho jsme čekali. V průběhu dopoledne se začala běhat soutěž jednotlivců na 60 metrů s překážkami. V té nás reprezentovala Petra Adamcová, Lenka Titzová, Štěpánka Polanská a Hanka Dočekalová. Za kluky soutěžil Jan Ciml a Lukáš Adamec. V této disciplíně jsme vyhráli pomalu vše co se dalo. Dopadli jsme takto :

Kategorie starší dívky: 1.místo Petra Adamcová

                                    2.místo Špětánka Polanská

Kategorie starší chlapci: 1.místo Lukáš Adamec

                                       3.místo Jan Cimpl

Tato disciplína se vyvedla výborně a teď už jen čekáme na závod všestranosti. Kolem půl jedné jsme se dočkali. Naše týmy začaly vyrážet na trať. A jak jsme nakonec dopadli?? Naše družstva zaběhla skvělé časy a i úkoly na trati zvládli s přehledem. Nebudu už napínat a přesunem se k výsledkům:

Mladší družstvo ,,A'' - 4.místo

Mladší družstvo ..B'' - 37.místo je třeba zmínit, že jsou to děti, které ještě ani nechodí do školy.

Starší družstvo ,,B'' - 2.místo

Starší družstvo ,,A'' - 5.místo

Starší družstvo ,,C'' - 34.místo, většina z tohoto družstva běžela za hasiče poprví a jak se jim to povedlo z konkurence 50družstev.

Pro zpestření byla na hřišti předváděna sebeobrana. Celý den foukal studený vítr, ale nám přivál skvělá umístění a to nás hřálo. Máme pěkný počin pro jarní kola hry Plamen.