Oblastní kolo hry Plamen v Dobré 4.5.2013

04.05.2013 00:00

Očekávaný den nastal, přes pilné tréninky konečně nastala možnost ukázat, že máme natrénováno ze všech nejlépe. Oblastní kolo hry Plamen se konalo v Dobré u Přibyslavi. Počasí bylo zezačátku špatné, ale v průběhu dne jsme se dočkali i sluníčka, které vydrželo až do konce dne. Od nás ze Sobíňova soutěžila celkem čtyři družstva, dvě starší, jedno mladší a čtvrté družstvo bylo sestaveno z našich nejmenších hasičů. Už první disciplínou štafetou 4x60 metrů s překážkami si starší zaběhli krásný čas 1:04:34 s. Dále se běhali požární dvojice a jako poslední již tradičně požární útok. Tak se koukneme jak si naši hasiči vedli. Družstvo starších obsadilo celkově druhé místo, druhé družstvo starších vybojovalo nakonec krásnou osmou příčku a teď k tomu nejlepšímu. Družstvo mladších vybojovalo výborné první místo. Velkým úspěchem je dokončení  požárních disciplín našich nejmenších hasičů, kteří na památku dostali medaile. Je třeba zmínit, že mladší i starší hasiči postoupili na Okresní kolo hry Plamen do Havlíčkova Brodu, které se bude konat za dva týdny. Velké díky patří rodičům,příbuzným a kamarádům, kteří nás přijeli podpořit.