Letní soustředění Branišov

23.08.2009 08:43

Letos, stejně jako každý rok se děti učástnily letního soustředění v Branišově. Ten týden začal velkými přípravami na to aby se mohli naši malý hasiči na několik dnů nastěhovat do stanů s dřevěnými podsadami a užívat si krásných prázdninových dnů. Ovšem není to jen o užívání ale hlavně o pilné přípravě dětí na podzimní kolo hry plamen. A tak trénují střelbu, topografii, uzle, zdravovědu. Tento rok byl pro děti připraven i doplňující program v podobě každodenních her, v kterých se jim sčítaly body a vyvrcholili noční hrou, kde se po splnění všech úkolů dostaly až k vysněnému pokladu. Poděkování patří  jak hasičům ze Ždírce, kteří děti potěšili návštěvou a ukázali techniku, tak i ochráncům přírody, kteří jim pověděli hodně o zvířatech i rostlinách v našem okolí.

Tady je pár fotek z tohoto soustředění:

sdhsobinov.rajce.idnes.cz/Branisov_2009/