Vepříkov 13. 6. 2009

02.11.2009 21:38

V sobotu 13. června jsme se zúčastnili soutěže ve Vepříkově. Běželo se na vyrážecí terče a dosáhli jsme tady našeho nejlepšího času této sezóny 28,79.                             

 

 

                                 Memoriál M. Zadražila

 

MUŽI

                  Pořadí                  SDH                Výsledný čas

                      1.                  Kunemil                   18,66

                      2.                  Olešná 2                  18,82

                      3.                  Radoňov                   18,83

                      4.                  Petrovice                  19,69

                      5.                  Vepříkov 2                23,90

                      6.                  Klouzovy                  24,51

                      7.                  Kámen "B"               24,76

                      8.                  Sobiňov                    28,79

                      9.                  Frýdnava                  28,84

                    10.                  Vilémov                    28,93

                    11.                  Vepříkov 1                32,37

                    12.                  Česká Bělá              34,55

                    13.                  Lípa                         45,58

                    14.                  Olešná 1                  46,53

                    15.                  Podmoklany               NP

                    16.                  Kámen "A"                 NP

 

Ženy běželi pouze Memoriál M. Zadražila a v konkurenci dalších dvou družstev obsadily 1. místo s časem 27,57.

 

                                     O pohár starosty

MUŽI

                Pořadí                  SDH                  Výsledný čas

                     1.                 Olešná 2                    17,10

                     2.                 Podmoklany               17,34

                     3.                 Radoňov                     18,58

                     4.                 Česká Bělá                 18,95

                     5.                 Kámen "A"                 18,98

                    6.                  Petrovice                    19,17

                    7.                  Kámen "B"                 19,80

                    8.                  Kunemil                     20,83

                    9.                  Olešná 1                    21,73

                  10.                  Klouzovy                    27,72

                  11.                  Vilémov                      33,32

                  12.                  Sobiňov                      59,19

                  13.                  Frýdnava                    64,48

                  14.                  Lípa                             NP

                  15.                  Vepříkov 1                    NP

                  16.                  Vepříkov 2                    NP