Oblastní kolo hry Plamen - Dlouhá Ves

25.04.2014 12:32

V sobotu 26.4.2014 jsme s dětmi vyrazili na první jarní soutěž, která se uskutečnila v Dlouhé Vsi. Do závodu jsme měli připravená tři družstva - dvě družstva starší, jedno mladší. Nesmíme zapomenout ani na naše nesoutěžní družstvo - přípravka - které podalo opravdu skvelý výkon. Jako první disciplína se běhala štafeta 4 x 60 metrů s překážkami v podání starších hasičů současně s útoky požárních dvojic v podání mladších hasičů. Po odběhnutí následovalo prohození na disciplínách. Po krátké pauze se začaly běhat požární útoky. Družstva měla dva pokusy. Nejprve si své pokusy odběhli mladší hasiči. Na závěr své časy mohli předvést starších hasiči. Družstvo starší ,,A'' zaběhlo krásný čas 16,81 s. Družstvu starší ,,B'' bohužel počasí nepřálo a před jenim útokem začalo silně pršet. I tak se nenechali zahambit. Výhlášení celkových výsledků proběhlo v místním kulturním domě, jelikož déšť neustával.

Mladší ,,A''- 2.místo

Starší ,,A'' - 1.místo

Starší ,,B'' - 5.místo

Přípravka - 1.místo

24.5.2014 jedeme s dětmi na Okresní kolo hry Plamen, které se bude konat v Havlíčkově Brodě. Tak nám držte palečky, ať se dětem daří tak jako dnes.

Fotky ze soutěže naleznete zde: sdhsobinov.rajce.idnes.cz/Oblastni_kolo_hry_Plamen_-_Dlouha_Ves_26.4.2014/